اتباع غیرمجاز شهر یزد

اتباع غیرمجاز شهر یزد

در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور مدیران استان برگزار شد، اتباع غیرمجاز در یزد بررسی شد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد، رئیس شورای اسلامی شهر در جلسه شنبه 9 دی ماه ضمن برشمردن و یادآوری سالروز نهم دی ماه و حضور همه جانبه ملت و ایجاد وحدت، این حرکت را از یکپارچگی مردم دانست و اظهارامیدواری کرد همواره شاهد رشد و پیشرفت نظام اسلامی باشیم.
غلامعلی سفید با اشاره به مهاجرت و اتباع در یزد اظهارداشت: شورای شهر بحث مهاجرت به یزد و مهاجرت از یزد را در دستور کار قرار داده و در شورای شهرستان و استان هم این موضوع در دست بررسی است و از مدیران خواست با همکاری خود این مبحث به راهکارهای خوبی برسد.

ابوترابی در نطق پیش از دستور با اشاره به حماسه نهم دی ماه گفت: روز نهم دی ماه به عنوان روز بصیرت در تاریخ کشور ماندگار شد و ملت ایران حماسه دیگری خلق کردند و دشمنان انقلاب را مایوس نمودند و قلب رهبری را شاد ساختند.

وی افزود: نهم دی ماه روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و بیعت مجدد با آرمان های والای حضرت امام خمینی و رهبر فرزانه انقلاب بود.

محسن ابوترابی به خروش مردم در سال 88 اشاره و تصریح کرد: روز نهم دی ماه سال 88 مشروعیت سیاسی ایران اسلامی بار دیگر با حضور خود جوش دهها میلیونی مردم کشور به جهانیان اعلام گردید و به جمله حضرت امام خمینی که فرموند پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد؛ در عمل به آن پایبند هستند.

در این جلسه موسوی نماینده یزد واشکذر در مجلس، طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار، سالاری فرماندار و زارع زاده مدیرکل اتباع دیدگاه ها و مباحث خود را در بحث اتباع غیرمجاز عنوان کردند.